Racing 3 díl!!

10. prosince 2012 v 15:58 | Ema |  ROSENDRAL-MAGAZÍN
Jana viděla muj děs v očích a natahla ke mne ruku. Chtěa se mne dotknout ja sem uskočila a vzepjala se.Málem Janču zašlápla. Jana uskočila stranou a s vyděšenou tváří upustila na zem moji snídaní,.Podívala sem se smutně na jídlo na zemi které Jana neochotně zametala.Jana se na mě nasupeně koukla a šla uraženě do sedovny. Z té si přinesla lonžovací bič a lonž.
Připla mi na ohávku lonž a šli jsme do hally.
Mylela sem si že budem cvičit ale to se nedělo.Jana mne chytla na krátko vzala s jezdecký bičík a šlahla mne po zadku. A u toho mne sprdla " Chovej se NORMÁLNĚ JO. já ti dál utočit na lidi!" odsekla naštvaně a odvedla do stáje pak mi dala snídani a pohladila mne po hlavě. Když mne šla prohlídnout všimla si na stopu podrážky na mém krku a už jí bylo jasno někdo jí dokonce i kopl do krku.Janča se na mne lítostivě podívala a omluvila se mi do ucha.Zanedlouho byl ve stájí žokej a donesl si věci. S hrubým zacházením mne nastrojil a Janča to z rohu sledovala pak mne odvedl na dráhu kde jako obvilkle stál velký dav dětí a muj majitel a jeho manželka.Žokej na mne nasedl a odvedl k boxum nasílím mne natlačl do vnitř. když sem ucítěla přidržení v mé hřívě věděla sem že chce vyrazit se mnou jako blesk.
Dveře startovního boxu se rozletěli a muž mne nakopl patami já se rozletěla do dlouhého trisku.Letěli sme po dráze já se nohama nedotýkala skoro zemně.Divací mne s užasem sledovaly i žokej byl užasem bez sebe jak rychle dokážu běžet a u toho se ani nezapotit.
Když sme celou dráhu objely už ze mne stékalo hodně potu žokej mne neochotně předal janči a ta mne odstrojila a zevedla do boxu.Dala mi večeři a šla sem s pocitem nadšení spát

tady je obrázek pro představu jak Bella vypadá
Zdroj: Google


Pokračování příště MOŽNÁ BUDE EŠTĚ JEDEN ZVLÁŠT'!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katka-Kate Katka-Kate | E-mail | Web | 10. prosince 2012 v 16:15 | Reagovat

Jsem z kraje vysočina,kousek od Brna,kde t? :DD

2 franch franch | 10. prosince 2012 v 17:09 | Reagovat

uplně sem si představovala koníka tak jak na obrázku no podobně bez lisinky, tyjo já být žokejem hned z ní slítnu mě zas ebolej nohy jak........ kvuly těláku :/ Grrrr

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama